Reklam-Sponsorluk

Reklam Alanları

Dmry.net üzerinde siz de reklamlarınızı yayınlayabilir ve siteye farklı alanlarda sponsor olabilirsiniz.

Reklam-Sponsorluk

Resimde gördüğünüz üzere 12 adet 90×90 piksellik reklam alanları mevcuttur. Bu alanların her biri web sitelerinize backlink sağlar. Diğer reklam alanlarında backlink imkanı yoktur.

Sponsor Yazıları

Ürün, web sitesi, firma v.b. tanıtımlarınız için sponsor yazıları yayınlayabiliyoruz. Yazı içerisinde sizlerin belirleyeceği 4 farklı kelimeye link verebiliyorum. Sponsor yazısı için öncelikle konuyu ve anahtar kelimelerinizi bana iletiyorsunuz. Ben de sponsor yazınızı hazırlayıp kopyasını size yolluyorum. Eğer onay verirseniz yazınızı dmry.net üzerinde yayınlıyoruz. Sponsor yazınız 3 gün boyunca ana sayfada ilk sırada sabit kalıyor. Sonrasında ise dmry.net arşivlerinde yerini alıyor. Örnek sponsor yazılarını Sponsor kategorisi altında bulabilirsiniz.

Anlaşmalı Sponsorluk

Farklı hizmet koşulları için anlaşmalı sponsorluk da kabul edebiliriz. Örnek vermek gerekirse web sitesinin hosting ihtiyacı konusu anlaşmalı sponsorluk olmaktadır. Ancak bu konuda teklif vermemenizi rica ediyorum. Çünkü http://www.vit.com.tr/ hosting konusunda sponsorumuzdur uzunca bir süredir.

Ya da bir hizmet, ürün karşılığında site üzerinde reklamlarınızın da yayınlanması bu türe girebilir.

Ücretler

Reklam Alanları

  • Her bir 90x90px reklam alanı 50 TL,

Tüm reklam alanları ücreti 1 aylık gösterim fiyatıdır.

Sponsor Yazıları

Sponsor yazısının ücreti 60 TL’dir.

Reklam Verin

İletişime geçmek için tıklayınız.