İlginç bir site: dmry.net

İlginç bir site: dmry.net

İki haftadır WordPress üzerinde çalışmalar yapıyorum. WordPress’i tanımakla meşgulüm. Karşıma yüzlerce alternatif eklenti(plugin) çıktı.
Interaktif Ajans olarak bugüne kadar arkasında Microsoft’un olduğu Asp ve .net yazılımlarını tercih ettik. Bu tercihimizi kısa vadede değiştireceğimizi zannetmiyorum.

WordPress’le kendi blogum için uğraşırken karşıma çıkan yüzlerce alternatif eklenti, açık kaynağın çok farklı bir güç olduğunu çok daha net bir şekilde anlamama sebep oldu.

WordPress.com web sitesinde karşılaştığım bir menü eklentisini tıkladığıma karşıma dmry.net web sitesi çıktı. Hakan Demiray benim gördüğüm kadarıyla iyi bir yazılımcı. Yazdığı wordpress eklentilerine farklı ülkelerden bir çok yorum ve teşekkür gelmiş.

dmry.net web sitesinde 57.000 defa okunan, yüzlerce yorum alan yazılara rastlıyorsunuz.

Sitede Internet’le ilgili ilginizi çekecek onlarca yazı da mevcut.

Hakan Demiray geniş bir takipçi kitlesi oluşturmuş. Belkide sıra sizde..

Site adresi: http://muratbuyurgan.blogspot.com
Yazının adresi: http://www.muratbuyurgan.com/2006/06/04/ilginc-bir-site-dmrynet/
Yayın Tarihi: 04 Haziran 2006, Pazar, 01:18
Yazar: Murat Buyurgan
Yer: İstanbul
Yazar Hakkında: 1973 yılında İstanbul’da doğdu. 1996’da İTÜ Metalurji Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1996-1998 yılları arasında Yeditepe Üniversitesinde MBA eğitimini tamamladı. 1998-1999 yılları arasında Superonline Marmara Bölge Müdürlüğünde görev aldı. 2000 yılında Netpoint Interactive’i kurdu. Evli olan Murat Buyurgan, halen ulusal ve çok uluslu şirketlere Internet stratejilerinin geliştirilmesi ile ilgili danışmanlık, tasarım ve yazılım hizmeti veren Netpoint Interactive’in yönetici ortağıdır. Şikayetvar dergisinde “Webanaliz” başlığı altında yazıları yayınlanmaktadır.

Murat Buyurgan - Interaktif Yaklaşım: İlginç bir site: dmry.net - Interaktif, Pazarlama, Internet, Marketing